למה חשוב לבחור צלם מגנטים מקצועי

הרבה פעמים אנשים לא מבינים את המשמעות הגדולה שיש לבחירה של צלם מגנטים מקצועי.

זה ממשך הופך עבורם להיות מסע אחרי חיפוש של מחיר זול, העיקר שיהיה להם צלם מגנטים בזול ולא משנה מה יהיה מעבר לזה.

אבל רגע אחד לפני שאתם מחפשים רק מחיר, במיוחד אם אתם מחפשים צלם לברית, בואו רגע להבין למה כל כך חשוב ואפילו חשוב מאוד למצוא צלם מקצועי.

כי אתם לא תקבלו צילום מקצועי

במיוחד באירועים קטנים, אנשים אומרים לעצמם שהם יקחו צלם מגנטים ועל הדרך הוא גם יהיה הצלם של האירוע, אבל זה לא תמיד נכון. יש הרבה מקרים שצלמי מגנטים הם רק אטרקציה, ובמקביל יש גם המון מקרים שצלמי מגנטים הם הרבה מעבר לאטרקציה והם ממש צלמים מקצועים מהשורה הראשונה.

בדרך כלל המחירים הזולים מתייחסים לאלו שלא באמת יתנו לכם את הצילום שאתם רוצים ואתם לא יכולים לבנות עליהם בתור הצלמים של האירוע שלכם.

חומרי גלם באיכות ירודה

אחד הדברים החשובים ביותר בצילום מגנטים הוא האיכות של החומרים שאיתם עובדים, למרות שנכון להיום כמעט ואין יותר כאלו שעובדים עם חומרי גלם לא איכותיים, מה שאומר שברוב המקרים תקבלו גם חומרים איכותיים, אבל ביחד עם זאת יש הרבה מאוד מקרים שבהם מדובר על מחירים כל כך זולים שלא מאפשרים לאותו צלם מגנטים לאירועים בזול בכלל לעבוד עם הציוד והחומרים האיכותיים והמתקדמים.

כי הצלם לא ילווה אתכם לאורך כל האירוע

שמדובר על מחיר זול זה אומר גם שהצלם מגביל אתכם במשך הזמן שהוא נמצא איתכם באירוע, אולי הוא לא מגביל אתכם בכמות המגנטים, אבל גם ככה בפרק זמן קצר יש גבול לכמות המגנטים שאפשר להוציא ולכן הוא נותן לכם גם מחיר זול על צילום מגנטים ללא הגבלה.

כי אתם עושים לעצמכם נזק!

אל תחשבו שאם אתם משלמים מחיר זול זה באמת מה שאתם מחפשים לחסוך, אל תחשבו שתמיד צריך לשלם מחיר יקר, אבל תמיד חשוב לדעת ולמצוא איזון ולהבין שמחירים יותר מידי זולים צריכים לעורר אצלכם חשד סביר ולהבין שאם מדובר על 300 ש"ח צילום כולל מגנטים שרק הדלק והנסיעה עולה 100 ש"ח, החומרים עולים 100 ש"ח, המיסים והפרסום עולים בהתאם אז איך ייתכן שיגבו ממכם מחירי הפסד? בכל מקרה תעשו חושבים ובדיקה מלאה של כל מה שאתם צריכים ורק ככה תקבלו החלטה מושכלת ונכונה.