החשיבות של תיעוד האירוע

כמה באמת חשוב לתעד את האירוע ?

יש הרבה פעמים שאנשים נוטים לזלזל בחשיבות של תיעוד האירוע, זה מגיע מכמה מניעים, אחד המניעים הוא ההיבט הכלכלי, אנשים חושבים שאם הם יצלמו בנייד הם יצליחו לחסוך כסף.

אבל יש לפעמים דברים בחיים שלא כדאי בכלל לנסות ולחסוך עליהם, אחד מאותם דברים הוא תיעוד של אירועים, להתכונן לאירוע, אל תנסו לראות את האירוע בתור עסק או משהו שאתם מנסים להרוויח ממנו, אל תחשבו אפילו שאתם תכסו את ההוצאות נסו להרשות לעצמכם תקציב שאתם יודעים שזה מה שתשלמו על האירוע, גם אם התקציב הזה קצתיחרוג ממה שאתם יכולים להרשות לעצמכם, תהיו בטוחים שבזכות המתנות שתקבלו באירוע תוכלו לסגור את החירגות בתקציב, אבל חשוב להבין שלא לנסות רק לעשות חישוב מה יהיה התקציב לפי המתנות שתקבלו.

אם אתם חוגגים ברית לדוגמה שזה אירוע קטן, אל תתפשרו על הזמנת צלם לברית, גם העלות של צלם כזה היא מאוד נמוכה, אתם יכולים למצוא צלם במחיר של 390-500 ש"ח בלבד שיבוא ויתעד לכם את האירוע.

רגע אחד לפני שאתם מוותרים על הצילום של האירוע, יש כמה דברים שאולי יעזרו לכם להשתכנע ולבחור בכל זאת להזמין מישהו שיצלם את הרגעים המרגשים והמיוחדים שהולכים לקרות ביום הזה שאתם מחכים לו כבר הרבה זמן.

במיוחד בימים האלו של חוסר וודאות בתקופת הקורונה, כולנו מרגישים שעד שאפשר לעשות אירועים מיד רצים להתנפל ולעשות את האירועים האלו.

כמה סיבות ממש טובות לתעד את האירוע

יש כמה סיבות ממש טובות שבגללן חשוב מאוד לתעד את האירוע, קודם כל זה לא רק זיכרון לכמה ימים אחרי האירוע, זה זיכרון לעוד המון שנים קדימה.

אל תנסו לחסוך על משהו כזה, המצב בהחלט הולך להשתפר, אולי בימים האלו של חוסר וודאות מוחלט שעוטף את כולם.

אבל יש כמה דברים שיכולים לעזור לכם.

הדרך הטובה ביותר היא לשלב מגנטים לאירועים ביחד עם צילום האירוע עצמו.

ככה אתם מקבלים במחיר מאוד זול גם מזכרת לאירוע, וגם יש לכם אטרקציה שמלווה את כל האירוע עצמו ונותנת מזכרת לאורחים שלכם.

 

ואז עולה השאלה שהרבה מאוד אנשים שואלים את עצמם והיא האם צלם המגנטים יכול להיות גם הצלם של האירוע, והתשובה היא חד משמעית, בהחלט שכן !

אין סיבה שבעולם שצלם מגנטים לא יכול להיות הצלם של האירוע, הסיבה שהשאלה הזאת עולה היא בגלל אותם צלמי אירועים שפוחדים על המקום בעולם צילום בגלל שצלמי המגנטים נכנסו חזק לתחום והשאירו להם אבק.

כל צלם מגנטים היום כבר הבין מזמן שהוא לא עוד אטרקציה, צלמי מגנטים לוקחים ברצינות מאוד את התחום שלהם ומשקיעכים המון בציוד איכותי ומצלמות מקצועיות.

ובשביל שצלמי האירועים יוכלו למכור לכם בדיוק את אותו הדבר בהרבה יותר כסף הם מנסים לשכנע אתכם שצלמי המגנטים הם פחות טובים או פחות מוכשרים.

תעשו את השיקול שלכם ותבחרו בדבר שהכי נכון לכם לאירוע.