הדרך החדשה לקבל מחיר זול

כל מי שמחפש שירות של צילום מגנטים לאירועים בזול, הדבר הראשון שמעניין אותו זה המחיר, כי אחרי הכל, כל צלמי המגנטים היום זה כמעט אותו הדבר, שזה אומר שכולם עובדים עם אותו הציוד, כמעט לכולם כבר יש את הידע איך לצלם תמונות ברמה גבוה (שזה בעיקר בגלל הטכנולוגייה שהופכת את הכל ליותר פשוט, ואם לא מצליחים לצלם תמונה יפה אז בקלות באמצעות תוכנת עריכה פשוטות גם אפשר לערוך את התמונה ולקבל תמונה סופר איכותית).

עד היום בשביל לקבל מחיר זול, כבר כולם ידעו שצריכים לחפש קרוב, שזה אומר אם אתם חוגגים נניח ברית בבת ים ואתם מחפשים מגנטים לברית בבת ים כדאי למצוא צלם שמגיע מהאזור, מחלון בת ים ראשון לציון או גוש דן, וככה אתם חוסכים את עלויות וזמני הנסיעה.

אבל היום יש דרך הרבה טובה פשוטה וקלה להשיג מחיר זול, והיא לבקש הנחה, כן, בעקבות משבר הקורנה הרבה מאוד אירועים כבר לא נחגגים.

אם לפני הקורונה כל דבר היה הופך להיות סיבה למסיבה, שזה אומר היו מזמינים צילום מגנטים לימי הולדת, והיו חוגגים לילדים בני 4 יומולדת עם המון משתתפים, מזמינים את הסבא והסבתא, וצלמי המגנטים כמעט כולם כבר היו עובדים, היום המציאות שונה, משבר הקורונה הכתיב לנו מציאות קצת אחרת.

 

זאת תקופה מאוד ארוכה שהרבה מאוד מאותם אלו שהיו רגילים לעבוד בכל יום ולצאת לאירועים ללא הפסקה כבר בלי עבודה, זאת ההזדמנות של הלקוחות להתחיל ולבקש הנחות, תהיו בטוחים שאתם תקבלו אותם.

תנסו לחשוב לרגע על אותו צלם מגנטים שנמצא בחיפה, ואתם מתקשרים אליו לאירוע שאתם חוגגים בעיר בת ים, בעבר הוא בכלל לא היה מוכן לנסוע עד אליכם בשביל פחות מ 1000 ש"ח, היום אפילו יעלה על הרכבת עם צריך עם תיק ובו המצלמה ויגיע לאירוע שלכם גם תמורת 600 ש"ח, שזה 40% פחות ממה שהיה מוכן לעשות בעבר.
אם תבקשו את ההנחה, המצב הזה שקרה לכל ענף האירועים יביא לכם אותה.

דרך נוספת לקבל מחיר יותר זול, היא פשוט באמת לחפש קרוב, כי אחרי הכל כמה שיותר קרוב המחיר יותר זול, אבל עדיין לבקש הנחה בהחלט יעבוד לכם בצורה מעולה.

ואם זה לא מספיק, אתם לא תמיד חייבים להזמין הכל, אנשים יודעים היום שהאירועים הופכים להיות יותר מצומצמים ולא אירועים מפוארים, ובגלל זה גם הדרישות של האורחים שלכם באירוע ירדו, אם בעבר אורח היה מגיע לחתונה ורוצה לקבל 10 מנות, 56 טעמים וסוגים של אוכל, והכלה הייתה מחליפה 11 שמלות במהלך האירוע, היום הכל קצת השתנה ואירועים פשוטים הרבה יותר, אתם לא באמת חייבים להזמין כל מיני אטרקציות יקרות ומיוחדות.