אירועים אחרי הקורונה

איך יראו האירועים ביום שאחרי הקורונה, זה בטח מה שהרבה מאוד אנשים שעוסקים בתחום האירועים שואלים את עצמם.

הפעם החלטתי לכתוב קצת על איך הכל יראה ביום שאחרי, בטח יש לא מעט דעות על מה שיקרה, יש את אלו שאומרים שהכל יחזור להיות כפי שהייה, בגלל שמכירים כבר את הישראלים, הרי אין לנו זיכרון לטווח ארוך, זה קרה במשבר ב 2008, שהרבה מאוד אמרו שהמשק לא יחזור להיות מה שהייה פעם, בנקים בארה"ב נסגרו, חברות ביטוח קרסו, דברים שאמרו שלא יחזרו להיות כמו שהיו.

זה קרה גם בארה"ב באסון התאומים, שכולם היו בטוחים שארה"ב לא תשתקם מהנזק העצום שנגרם לה, אבל האמריקאים כמו שהם לא עצרו עד שהםא לא חיסלו ארגון טרור שלם, ומאז מי כבר שמע על אלקעידה, אז נכון הצליחו לקום מזה, היו הרבה נזקים, אבל בסוף הכל חוזר.

אבל רגע לפני שמשווים את הטרור למגפה כמו הקורונה, צריכים להבין ולבחון לעומק את ההשפעה על האירועים, כי שונה מאשר ההשפעה על כל הכלכלה עצמה, זה נכון להגיד שהיא חלק מאוד חשוב בכלכלה, היא מעסיקה המון אנשים ובעיקר עצמאיים שהם אלו שמשלמים את עיקר המיסים, אם זה מס הכנסה גבוה בהתאם לסכומים גבוהים שהם מרווחים, מעסיקים גם הרבה מאוד אנשים, אם זה אנשי מטבח, רואי חשבון יועצי מס, כל אלו שמספקים גם שירותים לאותם ספקי אירועים.

אבל הכל יראה אחרת לפחות בתקופה הקרובה

אני מאמין שמי שעובד בתור צלם חתונה בתקופה הקרובה יכול עדיין להאשיר את המצלמה שלו בתיק.

קודם כל אנשים יפחדו להגיע לאירועים, אני כמעט בטוח שלא כל אחד ירצה להגיע למקום עם המון אנשים, ולקחת סיכון שהוא יכול להידבק בקורונה מאחד מהם, ומצד שני גם משרד הבריאות מחייב להיות עם מסכה במרחב הציבורי, איזה תמונות יכולות להיות לזוג שמתחתן עם מסכות על הפנים.

מעבר לזה אני כמעט בטוח שהרבה מאוד זוגות שכבר חולמים על חתונות השנה אולי יחליטו לרדת מזה, הם יבינו שלאנשים אין כסף לתת להם בתור מתנה, אז כל אלו שבונים על המתנות של האורחים שיכסו להם את האירוע שהם חולמים עליו, נסו לחשוב פעמים לפני שאתם מכניסים את עצמכם להוצאות גבוהות במיוחד.

לסיכום 

לא הכל יהיה כמו שהיה בעבר, וגם אם כן זה יחזור להיות כמו שהיה, זה גורם להרבה אנשים להכניס יד עמוק לתוך הכיס, להסתגל למציאות שונה, לקחת הלוואות ולעשות דברים שהם בכלל לא חשבו אי פעם שהם יצטרכו להתמודד איתם.

רגע אחד לפני שאתם חוגגים את האירוע הבא שלכם, כדאי מאוד לבדוק מה בדיוק קורה סביבכם ואיך תעשו את הדברים בצורה נכונה שגם תהפוך את האירוע שלכם למיוחד.

נכתב ע"י צלם מגנטים לאירועים בזול – הצלם מגנטים שלכם לכל אירוע.