מה עשתה לנו הקורונה

האמת שנראה לי כאילו שאין אחד שלא מדבר בארץ ובעולם בכלל על מגיפת הקורונה, ועל הנזק הגדול שהיא עושה לנו.

זה מתחיל בזה שמדובר על מגיפה מאוד קשה שגורמת למוות, ואם אתם במקרה תקלים וקוראים את השורות האלו, אז חשוב לציין להישמע כמה שיותר להנחיות ולהוראות של משרד הבריאות ולפעול רק בהתאם למה שהם אומרים.

אם אתם יושבית בבית ושואלים את עצמכם איך להעביר את הימים האלו של הבידוד, אתם יכולים לצפות בסרטים וסדרות תהיו בטוחים שיש לא מעט כאלו ממש טובים שיעזרו לכם ויעבירו לכם בצורה מעולה את היום.

מצאתי לכם אתר שאתם יכולים לצפות בו בסרטים, תלחצו כאן לאתר מדברים סרטים יש שם אחלה תכנים מעולים.

מה שעשתה לנו הקורונה :

זה מתחיל קודם כל בכל צלם אירועים שיש היום במדינת ישראל, אין צלם שלא אירועים, תקליטן או כל סוג של מישהו שנמצא בתחום האירועים שלא סופג מפלה מאוד קשה, החל מאולמות האירועים ועד לספקים של נותני השירות בכל תחום האירועים.

נכון שהיא ביטלה המון אירועים, היא גם סגרה לנו את האפשרות לעשות גם אירועים יותר קטנים, כמו למשל לצלם חתונות ואירועים מצומצמים במיוחד, כי גם את זה כבר יש איסור לעשות, מעבר לכל הקושי הגדול הזה שאין בכלל אירועים, היא השאירה הרבה אנשים בבית.

לא רק העצמאים סופגים כאן מפלה מאוד קשה, גם השכירים, זה לא משנה אם מדובר על צלם לברית שרק מצלם בריתות, לא רק הוא נפגע, גם השכירים שעובדים בחברות הייטק, שכירים בענף הרכב ובכל תחום.

אז בפעם הבאה אחרי שנעבור את כל הבלאגן הזה ואתם תחפשו צלם מגנטים לאירוע שלכם, ומבקשים ממכם מחיר מעט יותר גבוה, אל תחשבו שזה סתם, תנו לכל הצלמים שנפגעו מאוד קשה מהמצב הזה את היכולת לחזור לשגרה ולתפקד בצורה טובה ותקינה.