אהבה לצילום

שמדברים על צילום מגנטים לאירועים בזול ישר חושבים שכל צלמי המגנטים פתחו את העסק שלהם רק בשביל להרוויח כסף, ותכל'ס צודקים !

הרי אנחנו לא כאן לשם שמים, לא משקיעים כסף והמון אנרגיות וזמן בשביל לא להרוויח בסוף מהעסק הזה של צילום מגנטים לאירועים, אלא אנחנו לפני הכל עסק כלכלי.

אבל בזמן האחרון אני מגשש ככה באתרי אינטרנט של הרבה צלמי מגנטים אחרים ואני רואה שהם כותבים על כמה הם מחוברים למצלמה, כמה חשוב להם שאתם תהנו מהתמונות שלהם והכי הרבה אני לא מצליח להבין את אלו שחושבים שהם צלמי על ועובדים עם ציוד צילום של מילונים, ממש כמו אולפני טלוויזיה והולכים לעשות מגנטים ב 399 ₪, כי מי שבאמת הולך לעשות מגנטים ב 400 ₪ ישקיע עכשיו במצלמה עשרות אלפי שקלים, זה לא הגיוני.

מילא, אם מדובר על צלם חתונות שמשקיע בציוד צילום איכותי אני יכול להבין, כי זה העסק שלו והפרנסה שלו, כמו למשל אם עכשיו יש חברת הובלות, בטח שהיא תקנה משאית טובה וחדשה שלא תיתקע באמצע היום עבודה, אבל אם מדובר על צילום מגנטים, שבתחום הזה מדובר בהרבה מאוד מקרים על אנשים שעוברם זאת עבודה שני הם בטח לא ישקיעו יותר מידי על ציוד יקר, אבל בכל זאת הם כותבים שהם מגיעים אליכם לאירוע בחללית ואחרי החללית הזאת הם מוציאים מצלמת לייזר ומספרים עוד סיפורים על מדפסת מיוחדת שמגיעה מ NASA ואני באמת לא מצליח להבין מה קורם למכור לאנשים וללקוחות שלהם כאלו שטויות.

אבל בין כל אותם יש צלמי מגנטים יש באמת צלם מגנטים אחד שבאמת יש לו אחלה תמונות באתר זה מודי גרינשטיין אחלה צלם עם ציוד ברמה גבוה, כי שצריך לפרגן אז מפרגנים ובהחלט מגיע לו.

עושים משהו כמו שצריך

בשביל להיות מקצוען, זה מתחיל בדבר אחד בסיסי שהוא שעושים משהו, צריכים לעשות אותו על הצד הטוב ביותר, זה מתחיל אפילו בשעה שהצלם מגנטים יוצא לכיוון האירוע שלכם, אני יכול להעיד על עצמי, גם שאני מצלם אירוע בתוך העיר, אני יוצא בשעה 18:00 אפילו אם האירוע שאני אמור להגיע הוא בשעה 19:30 ככה אני בטוח שאני ממוקם כמו שצריך, אני שולח הדפסה לוודא תקינות ציוד ורק אז אני יוצא עם המצלמה ומתחיל לעבוד, ואני בטוח שהכל יהיה חלק והאירוע יעבור והלקוח יקבל בדיוק ואפילו קצת יותר ממה שהוא משלם עליו.