כבר עברו 4 שנים

כבר 4 שנים מאז האירוע שלך,

האמת שאני כמעט וכבר לא בתחום המגנטים, אבל בגלל שזה הבלוג שלי שבו אני כותב המון על מגנטים לאירועים בזול ועוד המון מידע על תחום המגנטים ואני חושב לנכון להוסיף את הפוסט הזה דווקא כאן.

אז נכון שאני התחלתי להתעסק בתחום המגנטים לפני הרבה מאוד שנים, ובגלל זה קורה גם מצב שיש לקוחות שחוזרים אליי אחרי תקופה ארוכה מאוד, לפני שנה בערך כבר הורדתי הילוך להילוך מאוד נמוך ובחצי השנה האחרונה כמעט ולא עוסק יותר בתחום המגנטים.

אבל זה לא מנע מלקוח שהחתונה שלו הייתה לפני 4 שנים לשלוח לי פתאום מייל, 4 שנים אחרי ! להגיד לי שהוא לר קיבל הגדלות, למרות שתמיד ההגדלות נמסרות כבר ביום האירוע ואני לא גובה תשלום אם אני לא מוסר את ההגדלות באותו יום באירוע.

אז איך עונים ללקוח כזה, יש אתלו שאומרים "די לחכמיא ברמיזא" מסתבר לפעמים שרוב האנשים בארץ גם אמריה ישירה לא מספיקה להם בשביל להבין.

אז רמזתי לו "אני כבר שנתיים לא בתחום האירועים" אבל הוא מבחינתו אומר שהוא רוצה "את מה שמגיע לו" ואני בעד שהוא יקבל את מה שמגיע לו אבל אם הוא כבר קיבל הכל אז מה עוד אני יכול לתת לו ?

אין לי בעיה להכין עוד כמה הגדלות ולשלוח לו בדואר, להיפך אני אפילו שמח שהוא פונה אליי ורוצה את המגנטים ואת מה שמגיע לו.

אבל אין לי איך להכין לו !

אז פניתי לחבר טוב שעדיין עוסק במגנטים הוא יכין לי את התמונות ויעביר לי ואתה לקוח יקר שלי שנזכר אחרי 4 שנים תעשה טובה בפעם הבאה אם משהו כזה קורה תדאג לזה כמה ימים אחרי החתונה וכשאני אומר כמה ימים אני לא מתכוון ל 1200 ימים אני מתכוון לעד 30 ימים.

בכל מקרה זה מה שקורה למי שרוצה להיות עצמאי שלא יחשוב שאם הוא יוצא מזה הוא עדיין יהיה בראש שקט מלקוחות בארץ שכל היום רק מתעסקים בשטויות, הכל הייה מושלם בחתונה איפה אתה תשים עכשיו הגדלות מגנט 4 שנים אחרי, ואם המייל שלי האישי מזל שהוא פעיל, ועוד יותר טוב מזה, המגנט שלי שרד לך 4 שנים על המקרר והטלפון שלי עליו שזה בכלל הרבה יותר משמח אותי.

אז בגלל שאני שמח ששמרת על המגנטים שאני הכנתי כבר 4 שנים אני שמח מאוד גם להכין לך הגדלות ולשלוח לך.

 

מודעות פרסומת