אודות

צלם מגנטים :

החיבור עם המצלמה התחיל כבר בהיותי ילד עם מצלמה Olympus עם פילים, לאחר מכן הגעתי לתיכון ושם למדתי במגמת צילום, שם קיבלתי את הכלים הבסיסים לצילום מקצועי.

לאחר שירות צבאי לקחתי את נושא הצילום עוד צעד קדימה וסיימתי לימודי צילום בבית הספר לאומניות הצילום קמרה אובסקורה.

הדרך שלי להפוך כל תמונת מגנט למשהו מיוחד שעוד לא נראה כמותו באירועים אחרים, את הזוית של הצילום ולהיות בין האוחרים.

אחרי שנים רבות של אהבה למצלמה לצילום ולאירועים אני הפכתי להיות צלם מגנטים מומלץ בלא מעט אירועים וגם להיות הצלם המשפחתי של הרבה משפחות שבכל אירוע ממשיכות וחוזרות אליי לא פעם.

בנסוף כחלק מהלקוחות ישנן חברות גדולות כמו hp , ness , marlboro ונוספים שלהם הפקתי מגנטים באירועי חברה, אם הגדולים לא טועים ועושים את הבחירה כנראה שהיא נכונה.

צילום איכותי ושירות ללא פשרות הם מה שהופך אותי להיות צלם מגנטים לאירועים בזול מקצועי ואיכותי אני מספק שירות של אטרקציות לכל סוגיע האירועים כולל בועות סבון בלוני אורז קונפטי ועד הרבה דברים מגניבים מאוד, את השירות של צילום מגנטים לאירועים בזול אני מספק לכל סוגי האירועים לחתונה מגנטים לבר מצווה, מגנטים לברית ומגנטים לבת מצווה ולכל סוגי האירועים הגדולים והקטנים.

אני גאה לומר שאחרי יותר מ 8 שנים של עבודה בתחום האירועים זכיתי להגיע למספר רב של לקוחות מרוצים ולא מעט המלצות חמות והיום אני כאן בשביל להיות חלק גם מהאירוע שלכם ולהעניק לכם שירות ללא פשרות עם צילום מקצועי ואיכותי ועבודה עם ציוד הצילום המתקדם ביותר ובנוסף עבודה עם חומרי גלם איכותיים שזה מה שמעניק לכם תמונות מגנט מעולות ואיכות ללא פשרות עם תמונות שישמרו לכם על המגנטים לאורך שנים רבות.